HOW TO SHOP

1 Login or create new account.
2 Review your order.
3 Payment FREE shipment

If you still have problems, please let us know, by sending an email to support@website.com . Thank you!

SHOWROOM HOURS

Mon-Fri 9:00AM - 6:00AM
Sat - 9:00AM-5:00PM
Sundays by appointment only!

Dünya’da bir İLK… St Plast Ambalaj Üreticileri Konsorsiyumu ile konusunda uzman 7 üretici firma olarak müşterilerimize direkt servis hizmeti sunmaktayız…

Bizimle çalışmaktan mutluluk duyacaksınız.Bir defa deneyin...

HAKKIMIZDA

       ST Plast şirketimiz PET Flake,PET resin,PP ve PS gibi plastik hammaddelerin ithalat ve ihracatını gerçekleştirmektedir.Aynı zamanda Avrupa menşeili co-ex teknolojili son model üretim hatlarıyla yıllık 15.000 Ton PP,PS,PET levha ve folyo üretim kapasitesine sahiptir.Bununla beraber termoform plastik bardak ve gıda ambalajları üretimi gerçekleştirmekteyiz.
       Dünya’nın yaklaşık 30 ülkesinde bulunan siz değerli müşterilerimiz ve tedarikçilerimiz ile, Doğu ile Batının doğal köprüsü konumunda bulunan Türkiye ile olan ticaretine değer katmaktan gurur duyuyoruz. ST Plast, Plastik hammadde ve plastik ambalaj sektöründe müşterilerine özel ürünleri, yenilikçi, esnek ve sürdürülebilir kaynaklar ile sunmaktır. Tedarikçileri ve müşterileriyle takım ruhuna yakışır biçimde profesyonelce çalışan, aynı zamanda güvenli, huzurlu ve şeffaf bir ortam ile sürekliliği sağlayan kurumsal bir firmadır. Ayrıca Dünya da bir ilk olan konusunda uzman 7 yerel üretici şirketin bir araya gelmesi ile St Plast Ambalaj Üreticileri Konsorsiyumunu oluşturmuştur.Üretiminleri yaptığımız ürünleri siz değerli müşterilerimize direkt servis olarak vermekteyiz. Siz değerli müşterilerimiz ve iş ortaklarımızla bugün olduğu gibi gelecekte de işbirliğimize devam etmekten mutluluk duyacağız.

VİZYON

Küresel pazarda oluşturduğu değerler ile sürdürülebilir büyümesini koruyan, rekabet gücü ile tercih edilen, stratejik bir ortak gibi güven duyulan, çevreye duyarlı ve insana saygı gösteren, plastik ambalaj sektöründe güvenilir firma olmak..

MİSYON

Plastik Ambalaj sektöründe; müşterilerine kalite ile fiyatın en optimum düzeyde buluşmasını sağlayan hammaddeler temin etmek, Konsorsiyum ile müşterilerine bol çeşitli ürünleri tek merkezden sunmak. Plastik levha pazarında her zaman ve her şekilde kalite ile hatırlanan bir firma olmak.

WEB DESIGN SERVICES

STRATEJİ

%100 müşteri memnuniyeti olarak belirlediğimiz amacımıza ulaşmak için elimizdeki tüm imkanları kullanmak yorulmuyor, bilakis bu haklı çabamızla gurur duyuyoruz.

GRAPHIC DESIGN

İLKELERİMİZ

Dürüstlük
Adalet
Teknolojik
Titizlik
Sürdürülebilir
Güven

SEO SERVICES

AR&GE

Rekabetin her geçen gün arttığı günümüzde farklı olmak kaçınılmazdır. Farklılaşmak için en iyi çözüm Ar-ge çalışmalarıdır.Bu nedenle de AR-GE yönetim stratejimizin bir parçası değil, Esas stratejimizdir.

MARKETING

ÇEŞİTLİLİK

Plastik hammadde grubunda 20 ye yakın ürün çeşidi ile, plastik levha-folyo grubunda ise 3 ana hammadde ve geniş aralıklı üretim parametreleri ile üretim yapmaktayız.Üreticiler Konsorsiyum grubunda 100 den fazla ürün grubu ile hizmet vermekteyiz.

Neden Başarılıyız

  • Kapasite Kullanım Oranımız
  • İhracat Oranımız
  • Batı Ülkelerine İhracat Oranımız
  • Hammadde İthalat Oranımız
  • Hammadde İhracat Oranımız

Plastik Hammadde ve Gıda ambalaj grubunda Türkiye'deki ofisiniz…

Bizi her zaman buradan takip edebilirsiniz.

SIGN IN YOUR ACCOUNT TO HAVE ACCESS TO DIFFERENT FEATURES

CREATE ACCOUNT

FORGOT YOUR DETAILS?

GET A QUOTE

We'll do everything we can to make our next best project!

GET A QUOTE

We'll do everything we can to make our next best project!

TOP